Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Video ve Telekonferans

Video ve Telekonferans

İletişimin olmazsa olması sesimizi karşımızdaki kişilere duyurabilmekten geçer. Etkili iletişim için bu duruma görsellik eklemek gerekir. Biz Probilgin olarak uzakları yakın yapmak için iletişim çözümlerimize video ve telekonferans sistemlerini ekledik ve sektör devi markalar (Polycom,Logitech, Life Size, Webex, Microsoft, Cisco) ile genişlettik. Her boyuttaki toplantı odalarınızı global buluşma noktası haline getiriyoruz. Tek yapmanız gereken müşterilerinize, şubelerinize, saha ekiplerinize veya tüm organizasyonunuza toplantınızı yapacağınız tarih ve saati bildirmek. Günümüzde uzakları yakın yapmak, hem görüntülü hem de sesli konuşmak bu kadar kolay.

Saha organizasyonunuz var ve şirket içi eğitim düzenlemek istiyorsunuz. Ancak Türkiye'nin ve belki de dünyanın dört bir yanına dağılmış ekibinizi tek bir çatı altında toplamak oldukça maliyetli ve zaman yönetimi açasından da hiç efektif değilse eğer sunum yapmayı destekleyen video konferans çözümü almamanız için hiç bir neden yok. Yüzlerce farklı noktadan aynı anda etkileşimli katılım sağlayan sistemlerin yanı sıra, sınırsız sayıda etkileşimsiz katılımcının izleyebileceği sistemlerin kurulumunu planlamak ve kurulumunu gerçekleştirmek için Probilgin bir tık uzağınızda.

Sizde çözümlerimizi dinlemek, konferans sistemlerinizi birlikte belirlemek istiyorsanız sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonunu tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.