DHL55-S200 55” Full-HD LCD Industrial Monitor
Share
PRODUCT CODE DHL55-S200
Dahua
55" Full-HD LCD Monitor Industrial level DID LCD panel, 7 x 24 continuous operation, 1920x1080 (FHD) resolution, diagonal 54.6" (16:9), brightness: 500 cd/㎡, contrast:4500:1, CVBS(BNC) )X2, VGA(D-SUB)X1, DVI-DX1,HDMIX1,RS232X1 standard signal input, CVBS(BNC)X2,RS232X1 standard output, AC100 ~ 240V (+/-10%), 50/60 Hz power supply, size 1283.00X755.00X49.10mm, weight 35kg