Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

IP Kamera Sistemleri

IP Kamera Sistemleri

 

Güvenlik sistemlerinin olmazsa olmazlarında biri olan kamera sistemleri çok çeşitlilik göstermektedir. Analog sistemlerden, daha modern dijital sistemlere geçiş gün geçtikçe artmaktadır. Probilgin olarak kurumların dijital ip kamera sistemlerini 4K görüntü kalitesiyle sektöre özel (antrepo, enerji santrelleri vb.) tasarlıyoruz ve anahtar teslim çözümler sunuyoruz. En basit ip kamera sistemlerinden, üzerlerinde hareket, ses ve ısıya duyarlı sensörler ile donatılmış ileri seviye sistemlere sahip olan öncü markaların ürünlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman ekiplerimiz ile projelendiriyor ve uyguluyoruz. Kapalı devre ip alt yapısı ve ihtiyaca göre fiber, cat6 ve cat7 yapısal kablolalama ürünleri ile iletişim sorunlarını en aza indiriyor, bakım ve işletme maliyetlerinizi kısıyoruz.

Kaydedilen görüntü özelliklerine göre oluşacak olan görüntü veri tabanının boyutuna bağlı kalmaksızın her yerden ulaşılabilecek tek bir merkezi noktadan yayınlayabiliyoruz. İhtiyaç durumunda lokasyonda içinda yapılan görüntü kayıtları anlık olarak uzaktaki başka bir noktaya aktarımı da sağlanabilir sistemler konumlandırabilriiz. Bu sayede lokasyonda alınan görüntüler kasıtlı izinsiz giriş yapan kişiler tarafından silinse dahi uzak noktadaki veri tabanından silinen görüntülere ulaşılabilir.

Uzman ekiplerimiz tarafından kamera sistemleriniz için ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetleri için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz