Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Profesyonel Ekranlar

Profesyonel Ekranlar

 

Reklam ve pazarlama faaliyetlerindeki en etkin çözüm şüphesiz görsel olanlardır. Profesyonel ekranlar hem iç ortamlarda hem de dış ortamlarda yüksek görüntü kalitesi ile görsel tanıtımlar için ihtiyacınız olan en önemli ekipmanlardandır. Ekranların en önemli özelliklerinden biri çok ince çerçeveye sahip olmalarıdır. Yan yana konumlandırıldıklarında bazen tek bir ekrana bakıyormuş gibi hissedersiniz. Bu sayede birçok ekranı bitişik konumlandırarak dev ekranlar ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini tanıtım videonuza çekebilirsiniz.

Dış ortamlarda kullanılan ekranlar sıcak, soğuk, yağışlı ve rüzgarlı havalara dayanıklıdır. Ekrana vuran ışık özel parlak paneller sayesinde absorbe edilerek görüntü netliği ve kalitesinden ödün verilmez. Sıcak havalarda dahili soğutma sistemleri otomatik olarak devreye girer. Su geçirmez yapısıyla yağmurlu ve karlı havalarda kullanılabilir. Ekrana yansıyan harici ışıklar geniş görüş açısını olumsuz etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Siz de tanıtımlarınızı profesyonel ekranlar aracılığı ile yapmak istiyorsanız sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonunu tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.