Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama

Kurumların alt yapı kurulumları aşamasında en çok önem vermesi gereken konulardan biri yapısal kablolamadır. Yapısal kablolamanın projelendirmesi düzgün ve kaliteli olarak uygulanması durumunda kurumlar uzun yıllar aktif uç cihazlarının enerji ve data iletimi konularında neredeyse hiç sorun yaşamazlar.

Uzman ekiplerimiz ile alt yapısal olarak ihityaç duyduğunuz bir çok konuda kurumlarınza çözümler sunmaktayız. Örnek verecek olursak data ve telefon altyapınızı ideal kablolama seçeneklerinden (cat5e, cat6, cat6, singel mod & multi mod fiber) projenize en uygun çözümü uygulamaktayız. Hali hazırda bulunan alt yapınızı iyileştirebilir, verimsiz noktaları testpit edip yenileyebilir, ihtiyaç durumunda eski alt yapınızı yenisiyle değiştirebiliriz. Etiketlemesi yapılmadan teslim edilmiş veya zaman içinde etiketlemesi bozulmuş olan kablolamalarınızı yeniden etiketleyip alt yapı haritasını çıkartabiliriz.

Ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanmak ve teklif almak için geç kalmayın. Yapısal kablolama ile ilgili tüm konularda ihtiyaçlarınızı bize iletebilmek için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.