Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Probilgin Teknoloji 10 yılı aşkın bir tecrübeyi arkasına alarak teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamak için kollarını sıvadı. Zayıf akım çözümlerinden, danışmanlık hizmetlerinden bakım ve servis desteğe, kısacası teknoloji alanında ihtiyacınız olabilecek bir çok konuda genç ve dinamik ekiplerimizle her zaman yanınızda olacağız. Kurumsal profesyonellik anlayışımız, güven veren referanslarımız ve sektör lideri çözüm ortaklarımız ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyacağız.

MİSYONUMUZ

 

Ürün yelpazemizi sürekli genişleterek ve hizmet kalitemizi arttırarak, müşterilerimizin isteklerini en hızlı şekilde yerine getirmeyi misyon edindik. Bu isteklerden bazıları, zayıf akım çözümleri, iletişim çözümler, servis & bakım ve danışmanlıktır. Misyonumuzun sonucu olarak hedefimiz memnun ve sadık müşteri sayımızı her heçen gün arttırmak.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir iş ortağı arayan kurumlar ve kişiler için doğru adres olma yolunda kendimizi her geçen gün geliştirerek büyümeye kararlıyız. Sektrördeki bilinirliğini "güven" temeli üzerine inşa etmek, bu temelin üzerine kaliteyi, yenilikçi olmayı ve hızlı çözümlerimizi ekleyerek sağlam bir yapı ile müşteri memnuniyetimizi sürekli zirvede tutmayı arzu ediyoruz.