Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Acil Anons Sistemleri

Acil Anons Sistemleri

 

Acil durum anlarında durumdan etkilenecek lokasyonda bulunanlara, neyle karşı karşıya olduklarını ve/veya nasıl hareket etmeleri gerektiğini saniyeler içinde duyurmak lokasyonda bulunan kişilerin can güvenliği için oldukça önemlidir. Önem teşkil eden bu konuyla ilgili resmi gazetede yer alan yönetmeliğe buradan ulaşabilirsiniz. Yönetmeliğe göre iki yüz yatak ve üzeri yatak kapasitesine sahip otellerde, büyüklüğü beş bin metre kare veya daha büyük olan inşaat alanlarında, çalışan sayısı bin kişi veya üzeri olan her alanda ve bina yüksekliği elli bir metre ve üzeri olan tüm yapılarda uygulanması şarttır.

Uzman ekiplerimiz acil anons yönetmeliğine hakim tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. İhtiyaç duyulan sistemlerin belirlenmesinde acil anons yapılacak yerin büyüklüğü, kaç bölgeden oluştuğu, yapının akustiği, yüksekliği, kablolama alt yapısı gibi tüm faktörlerin titizlikle ele alınması gerekmektedir. Tecrübelerimiz acil anons sistemleri kurulan yerlerde ortam ambiansını renklendirecek sürekli müzik yayını yapılmasının faydaları olduğunu göstermektedir. Sürekli yayın sayesinde acil anons sisteminin sürekliliğinden emin olmak yapılan müzik yayınından çok daha yüksek önem arz etmektedir. Bir diğer en önemli konu da yapılan anonsun kolay anlaşılır olmasıdır. Konumlandırılan hoparlörlerin gücü akustiği ve yönü de dikkat edilmesi gereken bir diğer kritik konudur.

Uzman ekiplerimizin ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetlerinde faydalanmak ve çalışma ve yaşan alanlarınız için en ideal acil anons sistemlerine sahip olabilmek için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.