Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

İnterkom Sistemleri

İnterkom Sistemleri

Toplu konut projeleri,ofisler,müstakil evler için en akıllı ve pratik akıllı intercom çözümleri sunmaktayız. Bina girişinden başlayarak, daire içlerine kadar çok katmanlı ve kapsamlı bir güvenlik çözümü sunan IP İntercom cihazları, projenizin genelinde konforlu yaşamı kesintisiz sesli ve görüntülü görüşme ve akıllı ev entegrasyonu ile size sağlamaktadır.

Üst Düzey Görüntülü ve Sesli Görüşme

Akuvox’ın sahip olduğu farklı segmentteki interkom istasyonları arasında bulunan vandal-proof her türlü dış ortama ve darbeye karşı dayanıklı ürünleri ile dış ortamlarda güvenli bir iletişim sağlarsınız. Herhangi bir acil durum oluştuğunda sadece interkom cihazı üzerindeki butona basıp yetkililere direk görüşmeye başlayabilirsiniz. Akuvox’un interkom yönetim sistemi sayesinde acil durumlar farklı uyarı yöntemleri ile merkeze iletilir.

720p’ye kadar çözünürlük

Video Codec: H.264

RTSP desteği

Dahili mikrofon ve hoparlör

Ses Codec: G.711a,G711u,G.722,

Echo engelleme

2 farklı SIP hesabına kayıt

2 Röle çıkışı ile tam kontrol

 

 

Akuvox’un en yeni ürünü sektörün en yenilikçi daire içi paneli Akuvox IT83 10” geniş geniş ekranı ile göz dolduruyor. Android işletim sistemi tabanlı IT83 Paneli yüksek kalitede ses ve görüntü sunar. İnce ve keskin tasarım hatları ile evinize hem estetik hem de akıllı interkom özellikleri ile değer ve akıl katar.

Akuvox R28A IP Video Intercom (2MP camera, 4.3 inch color display, RF,  790,00 €

 

Esnek Kapı Girişi Kontrolü

Akuvox’un akıllı bina intercom sistemleri gerektiğinde ofis binasındaki resepsiyonist ihtiyacını da ortadan kaldırır. Lobi girişlerinde kullanılan Akuvox kapı önü panelleri ile yüz tanıma, RF kart veya özel şifre ile giriş yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz. Ofisinizi ziyarete gelen misafirleriniz de bina rehberinden ziyarete geldiği ofisi rahatlıkla bulup arama yapabilir

Sorunsuz Devreye Alma

Fiziksel kurulum ve devreye alma çok kolaydır. Sadece bir PoE switch, ofis için SIP telefon altyapısı ile entegre olarak, çok çeşitli (çağrı yönlendirme, çağrı transferi gibi) özellikleri hızlıca devreye alır.

 
Kolay Entegrasyon

Akuvox interkomun en önemli avantajlarından biri kolay entegrasyon edilebilme özelliğidir. Bina girişinde bulunan lobide kullanılan interkom istasyonuları 3rd part IP     kamera ve asansör sistemleri ile uyumlu çalışabilir. Gerektiğinde giriş çıkış bilgisini raporlayabilir.