Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemleri network teknolojisini kullanmaya başladığından beri çok daha efektif raporlar üretebilen sistemler haline gelmiştir. İş merkezleri ve kamu kuruluşlarında kimlik karşılığında verilen turnike geçişi sağlayan kartlar bir dönem sadece ilgili turnikeyi açmak için kullanılır ve üzerinde rapor alınamazdı. IP alt yapısı ile entegre olan kartı geçiş sistemleri, sadece turnikelerde değil, personel takibi amacıyla ofis girişlerinde de kullanılmakta. Bu sayede çalışanların ofise giriş ve çıkış saatleri raporlanabilmektedir. Bu da iş displinini oluşturmak için yapılan denetlemeyi çok kolaylaştırmaktadır.

Kartlı geçiş sistemleri sadece ofis, kamu binaları ve iş merkezlerinin yanı sıra sanal ofis kullanımlarında toplantı odası rezervasyonu entegrasyonuyla ilgili saatte toplantı odasının kapılarının açılması için kullanıldığı gibi, laboratuarlarda, fabrika ve özel alanlarda, residence ve okul gibi birçok değişik yapılarda da gerek güvenlik gerek kontrol amaçlı kullanılmaktadır.

Daha detaylı kontrol gerektiren yerlerde kartlı sistemleri yerine aşağıdaki sistemler kullanılmaktadır: 

  • Yüz Tanıma
  • Parmak İzi Tanıma
  • Bekçi Tur Saati
  • Plaka Tanıma Sistemleri

Probilgin olarak kartlı geçiş, yüz yanıma, parmak izi tanıma ve diğer sistemlerde anahtar teslim projeler sunduğumuz gibi, mevcut sistemlere entegre yapıda çalışabilecek sistemlerin kurulumlarını yapıyoruz. tüm ihtiyaçlarınız için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.