Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Modem ve Gateway

Modem ve Gateway

İletişim ürünleri olarak kullanılan modemler, internet bağlantımızı sağlarken gatewayler ise sesli iletişim çözümleri entegrasyonlarını sağlamaktadır. Kurumlar iletişim maliyetlerini kaliteden ödün vermeden işlevselliklerini de arttırarak kurmak için modem ve gateway ürünlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Santral entegrasyonları için piyasada sıklıkla kullanılan gateway tipi ürünlerFXS, FXO ve PRI ürünleridir. Ayrıca operatörler tarafından sağlanan PRI hizmetleri için IPMux ve SHDSL modemler ile hem dijital hem analog santral entegrasyonları yapılabilmektedir. 

Modemler günümüzde internet servis sağlayıcıları tarafından kullanıcılarına taahhütler karşılığında ücretsiz karşılanabildiği gibi piyasadaki bir çok bilişim ürünleri satan firmalardan, teknoloji marketlerinden bağlantı tipinize göre ADSL, VDSL, VDSL2, GHDSL, FIBER ve 3G, 4.5G modemleri temin edebilirsiniz. Bu tip modemlerin bazı modellerinde 3G ve 4.5G bağlantı tipleri karasal hat altyapısı ile aynı andan yedeklilik için kullanılabilmektedir. Modem içerisine takılan bir mobil operatör sim kartı ve yapılan konfigürasyon sonrası karasal hat bağlantınız koptuğunda, mobil operatörden sağlanan internet bağlantısı saniyeler içinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Siz de işletme maliyetlerinizi azaltırken, kullanım kolaylığı ve verimliliği arttıracak santral entegrasyonları çözümlerimizden faydalanmak ve/veya internet bağlantılarınızın sağlıklı modemlerle gerekli durumlarda yedeklenerek sürekliliğini sağlayabilmek için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.