Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Sektöre Özel Telefonlar

Sektöre Özel Telefonlar

İletişim çözümleri üreten markaların önderlik ettiği telefon setleri gün geçtikçe teknolojik özelliklerine bir yenisini daha ekliyor. İletişim çözümlerinde çoğunlukla tercih edilen dijital IP telefonlara geçiş ile birlikte SIP desteğine sahip telefon setleri aynı sistemler içinde uyumlu bir şekilde çalışabiliyorlar. Santral çözümlerimizin ayrılmaz bir parçası olan bu setler, doğru marka ve model kullanıldığında kullanıcının kullanım konforundan asla ödün vermeden uzun yıllar kullanabilmesini sağlıyor.

Sektörel telefonlardan otel telefonları, cep telefonu kullanımının çok yüksek olduğundan dolayı sık kullanılmadığı ve bu nedenden ihtiyaç fazlası gibi düşünülse de odaya kattığı modern ve görsel havanın olmazsa olmazlarından. Endüstriyel telefonlarda ise durum biraz daha farklı. Talep edilen özelliler kapsamında IP66 cihazlardan Exproof ürün gamına kadar bir çok ürün piyasada satışa sunulmakta.

Her türden sektöre hitap edebilecek özelliklerde telefon setlerinin tedariği, kurulum ve kofigürasyonları için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.