Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri

Çalışanların can güvenliğini sağlamak tüm işverenlerin her daim birinci önceliğidir. Yangın alarm sistemlerinden bahsetmeden önce, yangın alarm sistemleri kurulumunun zorunlu olduğunu hatırlatmak isteriz. İlgili yönetmeliğe ulaşmak için tıklayınız

Kurumların can ve mal güvenliğini sağlamak için mutlaka sağlıklı çalışan ve sürekli kontrol altında tutulan yangın alarm sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemlerin en önemli ekipmanı olan yangın dedektörlerinin uzman ekipler tarafından yönetmeliğe uygun ve doğru yerlerde konumlandırılması kurumlar için yasal zorunluluklarını yerine getirmenin ötesinde, can ve mal güvenliklerini sağlamak için hayati önem taşımaktadır. Yine sistemin bir diğer parçası olan uyarı sistemleri ve bu sistemlerin ikamet edilen binanın merkezi yangın alarm sistemiyle olan entegrasyonu olası yangın anında etkilenebilecek lokasyonlardaki tüm kişilerin uyarılması için gereklidir. Yönetmeliğin gerekliliğini yerine henüz yerine getirememiş kurumların denetlenme durumunda ödemek zorunda kalacakları cezalar sistemlerin kendilerinde çok daha yüksek tutarlardadır.

Uzman ekiplerimizin yönetmeliğe uygun, en doğru yangın alarm ve uyarı sistemleri için ücretsiz keşif ve projelendirme çalışmalarını yürütmesini istiyorsanız sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonunu tıklayarak bize ulaşabilirisiniz.