Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

Bilgi işlem departmanı olması gerekecek kadar büyük olmayan küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri, uzaktan destek programları, telefon ile yönlendirmeler ve gerekli durumlarda müşteri lokasyonlarında yaptığımız yerinde müdahaleler ile çözmekteyiz. Çağrı servisimize ulaştırıldıktan sonra telefon ile yönlendirme ve uzaktan bağlantı metotları ile sorun çözülmeye çalışır. Yüzde doksan oranında yerinde desteğe gerek kalmadan bir çok sorunu çözüme kavuşturduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu seviyelerde çözemediğimiz sorunlar için servis müsaitlik durumumuza göre saha ekipleri yönlendirmesi yapılır. Müsait ilk saha ekibi konuyu yerinde inceler.

Yerinde ve uzaktan destek hizmetlerini büyük oranda yıllık yaptığımız bakım anlaşmaları ile sağlamaktayız. Yıllık bakım anlaşmamızın haricinde ön ödemeli sözleşme modelimiz de mevcut. Sözleşmeli olmadığımız müşterilerimize servisin sürdüğü süre göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği servis seviyelerini belirleyip, kurumunuza özel fiyatlandırma yapılmasını istiyorsanız sitemizin sağ üst köşesinde bulunan Teklif Al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.