Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

10Gb/sn 1310nm SFP + 20km Alıcı-Verici

10Gb/sn 1310nm SFP + 20km Alıcı-Verici

Paylaş

10Gb/sn 1310nm SFP + 20km Alıcı-Verici

ÜRÜN KODU PFT-4010G
Tiandy

10Gb/sn 1310nm SFP + 20km Alıcı-Verici 1802.3ae 10GBASE-LR ile uyumlu 10Gb/s seri optik arabirim , 1310nm DFB verici, PIN foto dedektörü , SMF'de 20 km'ye kadar iletim , Dubleks LC konektörü , Daha düşük EMI için metal muhafaza , SFF-8431 ile uyumlu elektrik arayüzü , 10 Gigabit "SFP+" için teknik özellikler , Yönetim için 2 kablolu arayüz , SFF 8472 ile uyumlu özellikler , Tek 3.3V güç kaynağı , Güç kaybı < 1.5W , kasa çalışma sıcaklığı aralığı: -5°C ila 70°C Uygulamalar , 10GBASE-LR/LW 10G Ethernet , SFF-8431 ile uyumlu , SFF 8472 ile uyumlu , 802.3ae 10GBASE-LR ile uyumludur. RoHS Uyumlu

BENZER ÜRÜNLER

16 Port Yönetilmeyen AI Hybrid POE Switch ( 14E+2G + 2G +1 SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE

SFP Modül

ÜRÜNÜ İNCELE

24 Port Yönetilmeyen AI Gigabit PoE Switch ( 24G + 2 SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE

8 Port Yönetilmeyen Dış ortam Su geçirmez AI POE Switch ( 8G + 2G + 2SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE

4 Port Yönetilmeyen Gigabit AI PoE Switch ( 4G + 1G + 1SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE

8 Port Yönetilmeyen AI Hybrid PoE Switch ( 6E+2G + 2G + 1SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE