Hotline
Hemen arayın
Kapat / Close
Kapat / Close

TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

8 Port Yönetilmeyen Dış ortam Su geçirmez AI POE Switch ( 8G + 2G + 2SFP )

8 Port Yönetilmeyen Dış ortam Su geçirmez AI POE Switch ( 8G + 2G + 2SFP )

Paylaş

8 Port Yönetilmeyen Dış ortam Su geçirmez AI POE Switch ( 8G + 2G + 2SFP )

ÜRÜN KODU HPS-3008G-2G2SFP
Tiandy

8 Port Yönetilmeyen Dış ortam Su geçirmez AI POE Switch ( 8G + 2G + 2SFP ) ■ 2*1000Mbps SFP Bağlantı Noktası+2*1000Mbps Uplink bağlantı noktaları +8*1000Mbps PoE bağlantı noktaları ■ Bağlantı Noktaları(1-6)IEEE 802.3af/at protokolünü destekler ■ Portlar(7-8)IEEE 802.3af/at/bt protokolünü destekler ■ 6KV Yıldırım koruması,8KV elektro-statik koruma,Kısa devre koruması,Aşırı Sıcaklık koruması,Aşırı dalgalanmayı önleme ■ PoE Watchdog AI İşlevi: Ön uç PoE kameralarını ve PD'yi algılama, Otomatik algılama, Otomatik yeniden başlatma. ■ Bant genişliği: 24Gbps. ■ Mac Adresi: 8K ■ Maks iletim mesafesi: 130 m ■ Güç girişi: AC 90~240V / 120W / 50~60Hz ■ Boyut: 310*260*100mm

BENZER ÜRÜNLER

8 Port Yönetilmeyen AI Hybrid PoE Switch ( 6E+2G + 2G + 1SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE

24 Port Yönetilmeyen AI Gigabit PoE Switch ( 24G + 2 SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE

10Gb/sn 1310nm SFP + 20km Alıcı-Verici

ÜRÜNÜ İNCELE

4 Port Yönetilmeyen Gigabit AI PoE Switch ( 4G + 1G + 1SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE

SFP Modül

ÜRÜNÜ İNCELE

16 Port Yönetilmeyen AI Hybrid POE Switch ( 14E+2G + 2G +1 SFP )

ÜRÜNÜ İNCELE